Participanti

Domnul Petrișor ALBU, Reprezentantul personal al doamnei Lia Olguța Vasilescu - Primarul Municipiului Craiova

Cadre didactice :

Nr. crt. Participanți Unitatea de învățământ Funcția
1. Vasile Ștefan Casa Corpului Didactic director
2. Lazarciuc Niculina I.S.J. Dolj inspector școlar
3. Cojocaru Nicolae Asociația Profesorilor de E.F.S. din Județul DOLJ. președinte
4. Milu Mihai D.J.S. Dolj inspector
5. Anghel Katerina Șc. Gimnazială “Mircea Eliade” Craiova președinte Consiliul Consultativ
6. Vatavu Fane Sc. Gimnaziala “Ion Tuculescu” Craiova director
7. Vaduva Cristian Școala Gimnaziala “Amza Pellea” Băilești director
8. Pop Alexandru Liceul Teoretic “Independenta” Clafat resp. cerc pedagogic liceu II
9. Popescu Cristian C.N. “St. Velovan” Craiova profesor
10. Popescu Sorin Liceul Tehnlogic Auto Craiova profesor
11. Coluneanu Veronel C.N. “Carol I” Craiova profesor
12. Dunoiu Larisa C.N. “Carol I” Craiova profesor
13. Ciobanu Georgeta Sc. Gimnaziala Amarasti profesor
14. Savescu Iulian C.T. “C.D. Nenitescu” Craiova profesor
15. Onea Andrei Sc. Gimnaziala “N.B. Locusteanu” Leu profesor
16. Bobonete Mihai Sc. Gimnaziala Rojiste profesor
17. Epure Daniel C.T. Dabuleni profesor
18. Domozina Sandu C.T. Dabuleni profesor
19. Iovan Alexandru Liceul Tehnologic “P. Banita” Calarasi profesor
20. Blendea Danut Sc. Gimnaziala Apele Vii profesor
21. Ionica Dragos C.N. “N. Titulescu” Craiova profesor
22. Marinescu Liviu C.N.E. “Gheorghe Chitu” Craiova profesor
23. Hristea Daniel Sc. Gimnaziala Cerat profesor
24. Popa Aurel Sc. Gimnaziala Macesul de Sus si Macesul de Jos profesor
25. Baluna Cristian Liceul Teoretic “Mihai Viteazu” Bailesti profesor
26. Toana Valentin Liceul Teoretic “Mihai Viteazu” Bailesti profesor
27. Grofu Dorel Liceul Teoretic “Mihai Viteazu” Bailesti profesor
28. Bica Carolina Scoala Speciala “Sf. Mina” Craiova profesor
29. Dumitrascu Sorina Liceul Teoretic “Independenta” Calafat profesor
30. Traistaru Emil Scoala Gimnaziala Motatei profesor
31. Cioana Cosmin Liceul Teoretic “Gheorghe Magheru” Cetate profesor
32. Iacob Dorinel Sc. Gimnaziala Desa profesor
33. Melcea Marian Sc. Gimnaziala Seaca de Camp – Piscul Nou profesor
34. Olaru Liviu Liceul Teoretic Poiana Mare profesor
35. Vanca Eufrosina Liceul Teoretic “Independenta” Calafat profesor
36. Pop Mariana Nora Liceul Teoretic “Independenta” Calafat profesor
37. Vana Ionica Cristina 38. Gradinita Nr. 1 Calafat educatoare
38. Conache Ecaterina Centrul Scolar de Educatie Incluziva Suceava profesor
39. Prohasca Ionut Sc. Gimnaziala Tuglui profesor
Dacă nu este specificat altfel, conţinutul acestei pagini este licenţiat sub Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License