Cedare 2 din impozitul anual pe venit

Lista cu membrii susţinători care au donat 2 % din impozitul pe venit pentru anul 2009 pentru susţinerea echipei de aerobică şi dans sportiv modern care participă la Campionatele Mondiale organizate de Federaţia Internaţională de Dans Sportiv, precum şi alte activităţi derulate de asociaţie

1 Boruzi C. Cristian Gabriel 0351-442.775
2 Boruzi Gh. Doina 0351-442.775
3 Piciu Alina Magdalena 0721-283.981
4 Mitrică Dan Florentin 0727-306.755
5 Mitru Viorel Leonard 0724-204.955
6 Mitru Laura Florina 0724-204.955
7 Prodănescu I. Marius Dumitru 0763-334.004
8 Prodănescu M. Mădălina 0763-334.004
9 Tolea M. Elviria 0721-577.060
10 Ivan M. Constantina
11 Ivan G. Marian Cosmin
12 Miu M. Constantin Liviu 0351-809.393
13 Toma M. Dumitru 0764- 607.459
14 Dimulescu I. Alexandru 0746-104.280
15 Cioc Gh. Anca Ileana 0766-589.194
16 Ciobănescu M. Mariana 0351-807.515
17 Vasile D. Liliana Reli 0740-869.812
18 Ivan I. Camelia Ileana 0743-186.221
19 Firulescu I. Marian 0722-156.065
20 Firulescu N. Magdalena 0729-928.805
21 Stoica I. Liliana 0741-264.005
22 Berbece F. Claudia 0751-088.809
23 Dida I. Fănel 0726-396.213
24 Măgureanu M. Constanţa 0762-663.033
25 Ciobanu-Curcan Jeanina 0740-513.744
26 Ciobanu-Curcan C. Costinel 0755-152.157
27 Stacioi-Şargarosdschi F. 0745-014.401
28 Călgăru F. Emil Cristian -
29 Becherescu C. Corneliu 0351-802.684
30 Docea F. Radu Florian -
31 Şargarosdschi Luminița 0742-029.010
32 Baciu C. Virgil Costinel -
33 Simion Şt. Eduard Nicolae 0740-049.591
34 Mutuleanu M. Mariana 0747-017.069
35 Şerban Nicolina 0724-922.704
36 Ivan Ionica 0748-770.786
37 Stoieni M. Mihaela 0729-062.885
38 Stoieni N. Eugen -
39 Mihăilă N. Violeta Carmen -
40 Grosu M. Claudia Maria 0723-694.112
41 Vîrtopeanu Gh. Maria -
42 Ilie I. Laurenţiu Alin 0746-048.547
43 Toader C. Mihaela 0767-372.411
44 Mitrache N. Viorica Alina 0766-721.128
45 Vasilescu G. Mihaela 0722-207.900
46 Chetoiu A. Aurelia 0351-450.086
47 Hîncu Miliana Larisa -
48 Coluneanu G. Oana Mirabela 0741-473.132
49 Streaţă E. Mariana -
50 Găluşă I. Florin 0769-036.525
51 Bălaşa Sorescu N. Beatrice 0769-258.783
52 Ghiţuică I. Mariana 0727-845.539
53 Dincu Elena 0745-209.966
54 Nicola M. Cristina Simona 0742-287.306
55 Doran N. Constantin 0723-033.092
56 Mischie M. Eufrosina 0764-232.311
57 Fertu D. Ştefan Gabi 0351-426.175
58 Fertu D. Luminița Florina 0351-426.175
59 Mirea D. Florian Aurel -
60 Simion P. Claudia Adriana 0723-694.112
61 Simion Eduard Daniel -
62 Burcea Mariana -
63 Dogaru Luiza -
64 Gîlcă M. Liliana 0351-404.786
65 Vasile Ghe. Cristian Gigel 0743-460.852
66 Vîlsan G. Constantin 0729-033.840
67 Pena T. Dan Mihai 0765-408.434
68 Oprisor E. Marius 0722-652.882
69 Dinu Ştefan Alin 0731-099.430
70 Diaconu I. Valentin 0734-456.483
71 Stănascu Ioana 0351-462.670
72 Mogoşanu E. Irina Mioara 0351-805.557
73 Ciontescu I. Marilena 0728-891.895
74 Stolojan G. Marius -
75 Sulea I. Elena -
76 Iancu Florina 0766-730.883
77 Chiriş L. Mădălina Alisa 0742-795.271
78 Şerban V. Maria 0351-411.651
79 Avram J. Ionelia Sorina 0766-376.328
80 Dinu D. Ana -
81 Mihăiescu M. Carmen Silvia -
82 Manda I. Geta -
83 Balog-Steiner I. Marinela -
84 Toma C. Aurică -
85 Bălu V. Mihai -
86 Stefanovici Zamfir M. Mircea -
87 Bătănoiu Ioana -
88 Stoienescu S. Maria 0722-685.483
89 Matei Daniela -
91 Ştefan I. Ileana Anișoara -
92 Ciocănescu Elena -
93 Tatu V. Cristina -
94 Iovan Maria -
95 Dincă I. Maria -
96 Jianu Alice -
97 Ceacîru Elena -
98 Bucă Şt. Maria -
99 Dinuț Cristina -
100 Stolojan M. Dorina 0741-034.989
101 Scafes A. Lavinia Roberta 0731-308.608
102 Sechel I. Carmen 0720-787.444
103 Sechel Daniela Rozalia 0730-328.317
104 Sechel Daia Marian 0756-165.505
105 Predoi A. Aurelia 0747-108.844

MEMBRI SUSŢINĂTORI
Care au donat 2% din impozitul pe venit pentru anul 2010 pentru susţinerea echipei de aerobică şi dans sportiv modern care participă la Campionatele Mondiale organizate de Federaţia Internaţională de Dans Sportiv, precum şi alte activităţi derulate de asociaţie**

1 Vasile Liliana 0740869812
2 Vasile Cristian 0743460852
3 Simion Claudia 0723694112
4 Simion Eduard 0763762728
5 Grosu Claudia 0766634593
6 Marinovici Elena 0723650132
7 Dogaru Eliza
8 Beznea Costel
9 Dumitrescu Costel
10 Petrica Tiberiu 0769261178
11 Sînpopa Marian 0765809882
12 Ghimpău Ionel 0769848325
13 Petrică Gheorghe 0768418254
14 Berceanu Lucian 0741043158
15 Bică Mirel 0723999024
16 Muşat Petrică 0726599544
17 Barbu Gheorghe
18 Stolojan Marius
19 Dumitru Ştefania 0761158305
20 Stolojan Dorina
21 Tatu Cristina 0733974694
22 Sechel Carmen 0720787444
23 Sechel Daniela 0730328317
24 Ciobănescu Mariana
25 Stîrlea Berta-Mari 0724513451
26 Streaţă Mariana 0720086193
27 Stîrlea Vasile Constant 0741251779
28 Streaţă Ionel 0722449692
29 Lungu Ionela 0760012730
30 Doldur Marin 0251534332
31 Apostol Mircea 0743152040
32 Toma Viorica 0729113750
33 Nicola Simona 0351421310

MEMBRI SUSŢINĂTORI
Care au donat 2% din impozitul pe venit pentru anul 2011 pentru susţinerea echipei de aerobică şi dans sportiv modern care participă la Campionatele Mondiale organizate de Federaţia Internaţională de Dans Sportiv, precum şi alte activităţi derulate de asociaţie

Nr.
crt Numele şi prenumele Nr. telefon

1 Andrei Şt. Mariana 0723840198
2 Belciug M. Rodica
3 Buzatu GH. Maria-Elena 074777132
4 Dimulescu I. Marieta 0740199018
5 Ghiorghiţă I. Florin 0765240360
6 Iancu O. Mădălina Tatiana
7 Knizel G. Elena 0728138845
8 Lazarciuc N. Niculina 0723610681
9 Marogel L. Ioana Marinela 0764939463
10 Măndoiu M. Elena 0745644629
11 Mitricioiu G. Elena 0720028926
12 Nicola M. Cristina Simona 0742287306
13 Nicola M. Adriana 0251520912
14 Nicola A. Marius Ilie 0251520912
15 Perca C. Lavinia
16 Răduică florica 0746584374
17 Stolojan M. Dorina
18 Tănasie Gigi Silvia 0762661249
19 Tatu V. Cristina 0729044032
20 Szucs Ana Maria

Dacă nu este specificat altfel, conţinutul acestei pagini este licenţiat sub Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License